Şirket Profili

1999 yılında Çin’de kurulan Puppyoo, “Dünya ailelerine daha profesyonel elektrikli süpürgeler sağlama” marka misyonuna bağlı kalarak. O zamandan beri Puppyoo, çok yönlü ve güçlü elektrikli süpürgelerin geliştirilmesine kendini adamıştır.

21 yıllık bağlılığın ardından Puppyoo artık sektörün lider markası haline geldi. 2020 itibariyle Puppyoo, arka arkaya 7 yıldır Çin’deki bir numaralı elektrikli süpürge satıcısı oldu.

Puppyoo, 21 yılını tek bir şeye adadı : elektrikli süpürgeler. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak akıllı robotik elektrikli süpürgeler, elektrikli süpürgeler ve UV şilteli elektrikli süpürgelerdir.

Puppyoo’nun Ar-Ge merkezi bulunmakta olup Çin, Japonya ve Avrupa Birliği’nden 1115 yerli ve yabancı patent almıştır. Ayrıca sessiz temizleme, çok konili siklon ve sarf malzemesi olmayan temizleme teknikleri gibi birçok önde gelen teknolojide ustalaştık.

Uluslararası pazarlar her zaman ana odak noktamızdan biri olmuştur. Şu anda dünya çapında 86 farklı ülke ile ticaret yapıyoruz. Farklı ülkelere dayalı olarak, kaliteyi sağlamak ve standart düzenlemelere uymak için Avrupa CE / GS / CB Sertifikaları, Japon PSE Sertifikaları, Amerikan ETL Sertifikaları ve Avustralya SAA Sertifikaları sunuyoruz.

Esas olarak OBM’ye odaklanıyoruz, ancak OEM siparişlerini de memnuniyetle karşılıyoruz.

Puppyoo’nun merkezi, Suzhou’da bir şubesi ile CBD Beijing’de bulunmaktadır. Çalışanlarımız kendilerini sıkı kalite kontrol ve mükemmel müşteri hizmetlerine adamıştır; deneyimli personel, müşteri memnuniyetini sağlamak için gereksinimlerinizi görüşmek üzere uygun bir zamanda hazır olacaktır.

Puppyoo, profesyonel olmanın ötesinde bir Elektrikli süpürge markasıdır.

Hakkımızda

Radis (Research and Development Information Systems) olarak Dicom teknolojisi üzerine yazılım geliştirmek için kurulmuş özel bir şirkettir.

Radis Bilişim Hizmetleri, Yazılım hizmetleri ve teknoloji çözümleri üretmek amacıyla 2011 yılında kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana birçok sektörde başarılı çözümler üreten firmamız.
Özellikle sağlık sektöründe üretmiş olduğumuz yazılım çözümleri sayesinde bu sektörde sayılı firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır.Büyüyen global piyasa koşullarında 2015 yılına kadar başarılı bir şekilde rekabet etmeyi başarmış şirketimiz. Bu tarih itibari ile büyüme hedeflerini gerçekleştirerek kurumsal kimliğinde değişime gitmiş ve profesyonel yaklaşım anlayışını bir üst seviyeye çıkarmıştır.
2015 Yılı itibari ile Radis Bilişim Hizmetleri A.Ş. adıyla sağlık, İletişim, Tarım ve üretim sektörlerinde yeni teknolojik geliştirmelerimiz ile yer almaktayız.Kuruluşumuzdan bu yana benimsediğimiz kaliteli hizmet anlayışımızla dünyanın önde gelen firmaları ile çözüm ortaklığımız ile büyüyen ekonomiyle doğru orantılı olarak, büyümeye ve öğrenmeye devam ediyoruz.
Radis Bilişim hizmetleri A.Ş. olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra nihai felsefemiz değişmeden yolumuza devam edeceğiz.

Radis Teknoloji kuruluşundan itibaren minimum hata ilkesine göre çalışmaktadır. Üretmiş olduğumuz çözümlerin tamamına yakın bir kısmı herhangi bir müdahaleye ihtiyaç duymadan yıllarca sorunsuz olarak çalışmak için tasarlanmıştır.Bu sebepledir ki kurum olarak, her yeni müşterimiz bir önceki müşterimizin referansı ile bize ulaşmakta ve hizmeti almaya başladığı andan itibaren memnuniyetini dile getirmektedir.Bilişim sistemlerinde insan hatalarının tamamen önüne geçmek neredeyse imkansızdır. Bizde bunu bildiğimiz için, Tüm müşterilerimize tek bir şeyin garantisini veririz. “Her ne olursa olsun. İhtiyacınız olduğu anda biz destek için yanınızda olacağız”.
Biz sektörün ileri gelen firmaları arasına adımızı yazdırmamızın tek sebebi, en iyi gibi düşünüp, en iyilere layık hizmet vermemizde gizlidir.